Napište nám

Eshop

NOVESTA - CZ, s.r.o., Elišky Krásnohorské 134/9
110 00 Praha, Česká republika
IČO: 46347127 , DIČ: CZ46347127
IČ DPH: CZ46347127

http://www.novesta.cz

telefon.
+420 228 881 232

email
eshop@novesta.sk

Doručovací adresa:
La Gallery Novesta
Elišky Krásnohorské 9
11000 Praha 1
Česká republika

Další kontakty

Generální ředitel a předseda představenstva
Ing. Miroslav Záluszký
zaluszky@novesta.sk

Vedoucí mzdovë-personálního oddělení
Mgr. Jozef Petro
+421 903 241 930
jozef.petro@novesta.sk

Vedoucí referent nákupu
Simona Karaková
+421 902 969 898
simona.karakova@novesta.sk

Vedoucí Novesta design
MgA. Lukáš Belianský
+421 902 969 896
lukas.beliansky@novesta.sk

Obchodní ředitelka
Ing.Gabriela Švecová
+421 903 277 043
gabriela.svecova@novesta.sk

Obchodní referent export
Ing. Juraj Kopčan
+421 903 235 977
juraj.kopcan@novesta.sk

Obchodní referent export
Pavel Valach
+421 903 225 029
pavel.valach@novesta.sk

Obchodní referent export
Bc. Marek Magát
+421 903 256 440
marek.magat@novesta.sk

Obchodní referent pro ČR a SR - NOVESTA fashion
Ing.Gabriela Boboková
+421 902 969 850
gabriela.bobokova@novesta.sk

Obchodní referent pro ČR a SR - pracovní obuv a polotovary
Patrícia Krivošíková
+421 902 969 842
patricia.krivosikova@novesta.sk

OUTLET STORE
NOVESTA, a.s.
Mária Kotesová
+421 902 969 872
maria.kotesova@novesta.sk

NOVESTA-CZ
Gabriela Bobokova
+421 902 969 850
+420 774 645 645
gabriela.bobokova@novesta.sk

Novesta svět

Sales representative for UK
Pablo Holland
Five 0 Five Agency
pablo@five0five.co.uk
Tel.: +44 (0)7813 882919
http://www.five0five.co.uk/

Sales representative for Germany, Switzerland, Austria
SEMPERPLUIT - Dana Tannhauser-Baker
Web: www.semperpluit.co.uk
Email: sales@semperpluit.co.uk
Phone: +44 7983 172479

Sales representative for France
Franck Gunther
five0five
Show room : 14 rue portefoin
75003 PARIS
09 84 43 28 92
06 11 90 14 52
franck@five0five.fr www.five0five.fr

Sales representative for North America
Bloodworth & Co
grant@bloodworthandco.com
bloodworthandco.com
Tel:: +1 310 409 5529

Sales representative for Japan
KLEINSTEIN CO., LTD - NOVESTA JAPAN OFFICE
Web: kleinstein.com / novesta.jp
Email: office@novesta.jp

Sales representative for South Africa
Partisan Trading Company
Bruce Whiffler
Tel:+27 83 5310221
Email: bruce@shoedog.co.za
bruce.whiffler@novesta.sk