Napište nám

eShop

Zákaznická linka
+421 233 006 793
Po-Pá 9-16 hod.

Provozovatel eshopu
Topánky E-shop s.r.o.
Grösslingova 4
81109 Bratislava
Slovenská republika

Adresa pro vrácení zboží
Topánky E-shop s.r.o.
Fraňa Kráľa 16
966 81 Žarnovica
Slovenská republika

Distributoři / Obchodní zástupci NOVESTA

Slovakia

Sales representative

NOVESTA, a. s.
Gabriela Boboková
gabriela.bobokova@novesta.sk
+421 (0)902 969 850
novesta.sk

Czech republic

Sales representative

NOVESTA, a. s.
Gabriela Boboková
gabriela.bobokova@novesta.sk
+421 (0)902 969 850
novesta.sk

Italy

Sales representative

Roberto Russo Showroom
Federico Russo
robertorusso63@libero.it
+3491649047

South korea

Distribution

Icon Supply LTD
Joon Choi
 joonchoi@iconsupply.co.kr
+82 10 9998 8252

Spain/Portugal

Sales representative

Seamwise
Ramiro Martins 
info@seamwiseagency.com
+(351) 918 665 887
www.seamwiseagency.com

UK

Sales representative

Five 0 Five Agency 
Pablo Holland
pablo@five0five.co.uk
+44 (0)7813 882919
www.five0five.co.uk

France

Sales representative

Five0five
Franck Gunther
franck@five0five.fr
+09 84 43 28 92 
www.five0five.fr

Germany, Switzerland, Austria

Distribution

SEMPERPLUIT
Dana Tannhauser-Baker
sales@semperpluit.co.uk
+44 7983 172479
www.semperpluit.co.uk

Japan

Distribution

KLEINSTEIN CO., LTD - NOVESTA JAPAN OFFICE
Yusuke Koishi
office@novesta.jp
+818055130189
kleinstein.com
novesta.jp

South africa

Distribution

Partisan Trading Company
Bruce Whiffler
bruce.whiffler@novesta.sk
+27 83 5310221

Canada

Distribution

C2 Apparel div. of Gruppo C&C Inc.
Michael Cavaggioni
contact@c2apparel.com
0018666 903 4566
www.c2apparel.com

Australia and New Zeland

Distribution

Mlti.
Tim Collins
tim@mlti.com.au
+61411869848

Ukraine

Sales representative

Novesta Ukraine
Yuriy Kratyuk
yuriy.kratyuk@gmail.com
+380996068536

Scandinavia

Sales representative

Agency A
Andreas Ljungberg
andreas@agencya.se

SINGAPORE

Distribution

Goodluck Bunch
www.goodluckbunch.com
hello@goodluckbunch.com
+65 6291 4890

BENELUX

Sales representative

UNIONVILLE
Frederik Vilain
www.unionville.be
info@unionville.be
+32 3 294 02 11

TAIWAN

Distribution

Washida company
Mr. Walass Huang
www.washida.co
hello@novesta.com.tw
+32 3 294 02 11

STAŇ SE DISTRIBUTOREM

CHCETE DISTRIBUOVAT NAŠE PRODUKTY?

Pokud máte zájem stát se distributorem společnosti Novesta nebo obchodním zástupcem a vaše země se nezobrazuje v níže uvedeném seznamu, pošlete e-mail: