Dárkový poukaz tištěný v hodnotě 500 Kč

20,83€
Mrzí nás to, ale Vami vybraný produkt nie je aktuálne k dispozícií.
 • VRÁCENÍ ZBOŽÍ
  Pokud chcete vrátit zboží, za který jste zaplatili s použitím jen dárkových poukazů Novesta, bude Vám vydán a zaslán nový elektronický dárkový poukaz, i když jste platili s tištěným dárkovým poukazem. Nový elektronický dárkový poukaz dostanete emailem. Pokud jste použili kombinaci různých způsobů platby, v první řadě Vám budou prostředky vráceny prostřednictvím elektronického dárkového poukazu. Například, pokud jste použili kombinaci dárkového poukazu a kreditní karty. Vrácená částka bude nejprve přičtena na dárkový poukaz. Zbytek bude vráceno na kreditní kartu, kterou jste použili v době nákupu.

  Příklad:
  Pokud jste objednali zboží za 1000 Kč a 500 Kč jste zaplatili dárkovým poukazem a 500 Kč kreditní kartou a následně vrátíte zboží v hodnotě 600 Kč, částku 500 Kč dostanete ve formě nového elektronického dárkového poukazu a 100 Kč na kreditní kartu, kterou jste použili při nákupu.
 • DŮLEŽITÉ INFORMACE
  Elektronický dárkový poukaz si můžete nechat zaslat na vámi zvolenou emailovou adresu.

  Dárkový poukaz lze použít výhradně na nákup v e-shopu www.novesta.cz

  Dárkový poukaz je platný jeden rok ode dne zakoupení (datum je vyznačen na kartě).

  Poukaz nelze vyplatit nebo vyměnit za hotovost. Také není možné je použít na nákup dalších / nových dárkových karet.

  Hodnotu poukázky nelze dělit do více nákupů. Poukaz musí být vyčerpán v plné výši, případný rozdíl není zákazníkem vyplácen.

  V případě ztráty, krádeže nebo ukončení platnosti poukazu nelze vyplatit část ani celou částku zůstatku.

 • PODMÍNKY POUŽITÍ
  1. Hodnota uvedená na poukazu Vám bude odectena z ceny nákupu v internetovém obchode www.novesta.cz.

  2. Dárkový poukaz je nevratný a nelze jej cástecne nebo úplne vymenit za hotovost. Hodnotu poukazu nelze rozdelit na více nákupu (poukaz lze použít pouze pri jednorázovém nákupu).

  3. U zboží, na jehož nákup byl uplatnen dárkový poukaz, Vám bude pri vrácení zboží (v prípade odstoupení od kupní smlouvy nebo v prípade oprávnené reklamace) vrácena cástka prostrednictvím náhradního elektronického dárkového poukazu.

  4. Pokud si zakoupíte elektronický dárkový poukaz, bude vždy zaslán na e-mailovou adresu Vámi zadaného príjemce do 3 až 6 hodin po dokoncení a zaplacení nákupu. Jste povinen uvést správnou e-mailovou adresu pro dorucení dárkových poukazu. Pokud nelze na zadanou adresu email dorucit, vyhrazujeme si právo pozastavit dorucení dárkových poukazu. V prípade nesprávných údaju neneseme odpovednost za žádné selhání nebo zpoždení v dodávce. Proto, prosím, peclive zkontrolujte Vámi zadána data/informace.

  5. Poukaz je platný 1 rok od zakoupení. Po uplynutí uvedené doby se dárkový poukaz stává neplatným. Není povoleno žádné prodloužení doby použitelnosti od data vydání.

  6. Dárkový poukaz lze použít pouze na nákup v e-shopu www.novesta.cz.

  7. Pro získání podrobných informací, jak postupovat pri uplatnení poukazu pri nákupu pres e-shop, navštivte naše internetové stránky www.novesta.cz/poukaz. Kontaktovat nás mužete bud telefonicky na císle +421 233 006 793 (pondelí - pátek od 9:00 do 16:00) nebo nám zašlete e-mail na adresu eshop@novesta.sk.

  8. Po použití kódu na úhradu nákupu na stránce www.novesta.cz se poukaz stává neplatným.

  9. Nákup zboží se rídí platnými obchodními podmínkami spolecnosti Topánky E-shop s.r.o.

  10. Tento poukaz je nevratný a nelze jej cástecne nebo úplne vymenit za hotovost a platí pouze pro jednu transakci.

  11. Poukaz nelze uplatnit za úcelem nákupu nových dárkových poukazu.

  12. Spolecnost Topánky E-shop s.r.o ani Novesta nenese po prodeji poukazu odpovednost za dárkové poukazy, které jsou následne ztraceny, odcizené ci poškozené. Zacházejte s dárkovým poukazem jako s hotovostí. V prípade ztráty, krádeže nebo ukoncení platnosti poukazu nelze vyplatit žádnou cástku z poukazu.