Napište nám

*
*
*
Zákaznická linka +420 580 000 557
Po-Pá 9-16 hod.
💬 SK, EN
Provozovatel eshopu Topánky E-shop s.r.o.
Grösslingova 4
81109 Bratislava
Slovenská republika
VRÁCENÍ zboží z EU, Švýcarska, Norska. Expandeco - NOVESTA
Fraňa Kráľa 16
966 81
Žarnovica
Slovensko
VRÁCENÍ zboží z USA/Kanady IEM Management Ltd. (NOVESTA),
8145 - 202 Street,
V2Y 3K2
Langley, BC
Kanada
VRÁCENÍ zboží ze Spojeného království Valla Expandeco - NOVESTA
63B Hardinge Road
TN24 8HB
Ashford, Kent
Spojené království Velké Británie a Severního Irska

Distributor / obchodní zástupce NOVESTA

benelux.jpg
Benelux Obchodní zástupce GALERIE01
GALERIE01
+31(0)646630398
info@gallerie01.com
www.galerie01.com
czech.png
CZECH REPUBLIC Obchodní zástupce VULKAN PARTIZÁNSKE a. s.
Gabriela Boboková
+421 (0)902 969 850
gabriela.bobokova@novesta.sk
www.novesta.cz
france.png
FRANCE Obchodní zástupce Five0five
Franck Gunther
+09 84 43 28 92
franck@five0five.fr
www.five0five.fr
germany.jpg
GERMANY Obchodní zástupce Agentur König
Stefan König
+49 163 6361249
stefan@agentur-koenig.de
www.agentur-koenig.de
greece.png
GREECE Distributor Premium BB LTD
Mr.Fotis Zoumas
0030 210 5765920
fotis.zoumas@wearebb.com
china.jpg
CHINA Distributor Ala Cofly
www.hzcofly.com
japan.png
JAPAN Distributor KLEINSTEIN CO., LTD
NOVESTA JAPAN OFFICE
Yusuke  Koishi
office@novesta.jp
www.kleinstein.com
singapur.jpg
SINGAPORE Distributor Goodluck Bunch
+65 6291 4890
hello@goodluckbunch.com
www.goodluckbunch.com
slovakia.png
SLOVAKIA Obchodní zástupce VULKAN PARTIZÁNSKE a. s.
Gabriela Boboková
+421 (0)902 969 850
gabriela.bobokova@novesta.sk
www.novesta.sk
south-africa.png
SOUTH AFRICA Distributor Partisan Trading Company
Bruce Whiffler
+27 83 5310221
bruce.whiffler@novesta.sk
spain-portugal.png
SPAIN/PORTUGAL Obchodní zástupce Seamwise
Ramiro Martins
+(351) 918 665 887
seamwiseagency@gmail.com
www.seamwiseagency.com
switzerland.png
SWITZERLAND Obchodní zástupce Agentur König
Stefan König
+49 163 6361249
stefan@agentur-koenig.de
www.agentur-koenig.de
taiwan.jpg
TAIWAN Distributor Washida company
Mr. Walass Huang
+32 3 294 02 11
hello@novesta.com.tw
www.washida.co
ukraine.jpg
UKRAINE Obchodní zástupce Novesta Ukraine
Yuriy  Kratyuk
+380996068536
yuriy.kratyuk@gmail.com
great-britain.png
UNITED KINGDOM Obchodní zástupce Five 0 Five Agency
Pablo Holland
+44 (0)7813 882919
pablo@five0five.co.uk
www.five0five.co.uk