Doprava a platba

V níže uvedené tabulce naleznete přepravní lhůty a související přepravní náklady. Po dokončení ověření platby začne náš sklad zpracovávat Vaši objednávku v průměrném rozmezí 24 až 48 hodin, s výjimkou víkendů a svátků. Vaše zásilka bude poté předána určenému dopravci, který je zodpovědný za doručení podle níže uvedených časových rámců (s výjimkou víkendů a svátků). Upozorňujeme, že výše uvedené lhůty mají pouze informativní charakter a nepřebíráme žádnou odpovědnost za případné prodloužení doby dodání v důsledku okolností souvisejících s dopravcem.
STÁTSTANDARDNÍ DOBA PŘEPRAVY (PRACOVNÍ DNY PO ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY)PACKETA
(výdejní místa)
PACKETA
(na adresu)
GLS/DPD
(na adresu)
Česká republika2-5 PRACOVNÍ DNY89 Kč119 Kč139 Kč
V případě, že máte zájem doručovat do jiných zemí, prosíme vyberete jiný e-shop (podle země/místa dodání).
  • VRÁCENÍ ZBOŽÍ

    Máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů, a to i bez udání důvodu. Vezměte prosím na vědomí, že aby mohlo být Vaše vrácení zpracováno, musí být zboží v původním stavu, nenošené, neprané a se všemi visačkami. Upozorňujeme, že na výrobky označené jako Finální výprodej se nevztahují pravidla pro vrácení zboží. Lhůta pro odstoupení od smlouvy začíná běžet dnem doručení posledního kusu zboží z Vaší objednávky. Chcete-li se dozvědět více o našem procesu vracení zboží, klikněte zde: VÍCE INFORMACÍ O VRACENÍ ZBOŽÍ.

  • DOPRAVA ZDARMA

    Při objednávce nad 3000 Kč máte dopravu zcela ZDARMA v rámci České republiky.

PLATBA

ZPŮSOB PLATBY
Online platby

Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

PaypalPayPal je digitální peněženka, která vám umožní platit na internetu jen pomocí emailu a hesla (platí pro Paypal členy) které jednoduše zadáte, potvrdíte částku a nákup je hotový.
Apple PayApple Pay nabízí jednoduchý a bezpečný způsob placení na zařízeních Apple bez nutnosti používat fyzickou bankovní kartu nebo hotovost. Stačí uložit platební kartu do zařízení, kterým chcete platit.
Google PayJednoduše zaplatíte pomocí platební karty uložené v účtu Google.
Převod na účetPlatbu lze provést bankovním převodem na náš bankovní účet číslo:
Československá obchodní banka, a. s.
Číslo účtu: 286422849/0300
IBAN: CZ81 0300 0000 0002 8642 2849
SWIFT: CEKOCZPPXXX
Jako variabilní symbol uveďte Vaše číslo objednávky.
Platba na dobírku

Při platbě na dobírku můžete za zboží zaplatiť až při převzetí zboží přímo kurýrovi. Při zvolení této možnosti je účtován poplatek 40 Kč.