Novinky

image
NOVESTA x WORKING CLASS HEROES pondělí 8. července 2024
Výsledkem spolupráce mezi společnostmi Working Class Heroes a Novesta je jedinečná kolekce obuvi, která kombinuje tradiční řemeslné techniky s moderním designem. Tato spolupráce zdůrazňuje závazek obou značek k udržitelnosti a kvalitním materiálům.
image
NOVESTA x OLOW středa 26. června 2024
Nenechte si ujít výsledek naší jedinečné spolupráce s francouzskou značkou OLOW. Společně jsme vytvořili kolekci, která kombinuje moderní design a vysokou kvalitu inspirovanou psychedelickým duchem sedmdesátých let "Fire & Joy" s důrazem na ekologickou odpovědnost.
Přečtěte si více
image
KOLEKCE NOVESTA SS24 čtvrtek 14. března 2024
Celá kolekce SS24 je nyní k dispozici online. Podívejte se na všechny naše produkty a bestsellery. Věříme, že si každý najde něco pro sebe.
Přečtěte si více
image
STAR MASTER NA SLOVENSKU - koordinace ZENY Z NETU MAGAZINE středa 6. září 2023
Na Slovensku se konalo fotografování na téma konec léta. Styling STAR MASTER se objevil v ZENY Z NETU MAGAZINE . Podívejte se na stav natáčení v přírodě na Slovensku.
Přečtěte si více
image
KOLEKCE NOVESTA 23FW středa 6. září 2023
Nejnovější kolekce 2023FW - Drop 1 je nyní k dispozici online. Prohlédněte si ji.
Přečtěte si více
image
LIAM GALLAGHER V NOVESTA X UNIVERSAL WORKS V Q MAGAZINE UK pondělí 1. ledna 2018
Liam Gallagher, bývalý zpěvák anglické rockové skupiny Oasis, se objevil v časopise Q Magazine UK. Liam má na sobě kolekci Star Master Novesta x Universal Works, kterou rád nosí i na své koncerty, jak byl dříve spatřen na festivalu ve Finsku.
Přečtěte si více
image
NOVESTA X COMME DES GARÇONS sobota 1. dubna 2017
Během prázdninového týdne "Golden Week" v Japonsku připravila značka COMME des GARÇONS řadu výrobků s ilustracemi slavného japonského umělce Osamu Harady. Tato limitovaná série zahrnuje speciální edici modelu Novesta Star Master a najdete ji ve vybraných prodejnách CDG v Japonsku (přesný seznam naleznete na stránce tu).
Přečtěte si více