Dárkový poukaz elektronický v hodnotě 1000 Kč

41,67€
*
*
Tento produkt není v současné době dostupný.
 • VRÁCENÍ ZBOŽÍ
  Pokud chcete vrátit zboží, za který jste zaplatili s použitím jen dárkových poukazů Novesta, bude Vám vydán a zaslán nový elektronický dárkový poukaz, i když jste platili s tištěným dárkovým poukazem. Nový elektronický dárkový poukaz dostanete emailem. Pokud jste použili kombinaci různých způsobů platby, v první řadě Vám budou prostředky vráceny prostřednictvím elektronického dárkového poukazu. Například, pokud jste použili kombinaci dárkového poukazu a kreditní karty. Vrácená částka bude nejprve přičtena na dárkový poukaz. Zbytek bude vráceno na kreditní kartu, kterou jste použili v době nákupu.

  Příklad:
  Pokud jste objednali zboží za 1000 Kč a 500 Kč jste zaplatili dárkovým poukazem a 500 Kč kreditní kartou a následně vrátíte zboží v hodnotě 600 Kč, částku 500 Kč dostanete ve formě nového elektronického dárkového poukazu a 100 Kč na kreditní kartu, kterou jste použili při nákupu.
 • DŮLEŽITÉ INFORMACE
  Elektronický dárkový poukaz si můžete nechat zaslat na vámi zvolenou emailovou adresu.

  Dárkový poukaz lze použít výhradně na nákup v e-shopu www.novesta.cz

  Dárkový poukaz je platný jeden rok ode dne zakoupení (datum je vyznačen na kartě).

  Poukaz nelze vyplatit nebo vyměnit za hotovost. Také není možné je použít na nákup dalších / nových dárkových karet.

  Hodnotu poukázky nelze dělit do více nákupů. Poukaz musí být vyčerpán v plné výši, případný rozdíl není zákazníkem vyplácen.

  V případě ztráty, krádeže nebo ukončení platnosti poukazu nelze vyplatit část ani celou částku zůstatku.

 • PODMÍNKY POUŽITÍ
  1. Hodnota uvedená na poukazu Vám bude odečtena z ceny nákupu v internetovém obchodě www.novesta.cz.

  2. Dárkový poukaz je nevratný a nelze jej částečně nebo úplně vyměnit za hotovost. Hodnotu poukazu nelze rozdělit na více nákupů (poukaz lze použít pouze při jednorázovém nákupu).

  3. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám bude při vrácení zboží (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního elektronického dárkového poukazu.

  4. Pokud si zakoupíte elektronický dárkový poukaz, bude vždy zaslán na e-mailovou adresu Vámi zadaného příjemce do 3 až 6 hodin po dokončení a zaplacení nákupu. Jste povinen uvést správnou e-mailovou adresu pro doručení dárkových poukazů. Pokud nelze na zadanou adresu email doručit, vyhrazujeme si právo pozastavit doručení dárkových poukazů. V případě nesprávných údajů neneseme odpovědnost za žádné selhání nebo zpoždění v dodávce. Proto, prosím, pečlivě zkontrolujte Vaše zadána data/informace.

  5. Poukaz je platný 1 rok od zakoupení. Po uplynutí uvedené doby se dárkový poukaz stává neplatným. Není povoleno žádné prodloužení doby použitelnosti od data vydání.

  6. Dárkový poukaz lze použít pouze na nákup v e-shopu www.novesta.cz.

  7. Pro získání podrobných informací o tom, jak postupovat při uplatnění poukazu při nákupu přes e-shop, navštivte naše internetové stránky www.novesta.cz/poukaz. Kontaktovat nás můžete buď telefonicky na čísle +421 233 006 793 (pondělí - pátek od 9:00 do 16:00) nebo nám zašlete e-mail na adresu eshop@novesta.sk.

  8. Po použití kódu na úhradu nákupu na stránce www.novesta.cz se poukaz stává neplatným.

  9. Nákup zboží se řídí platnými obchodními podmínkami společnosti Topánky E-shop s.r.o.

  10. Tento poukaz je nevratný a nelze jej částečně nebo úplně vyměnit za hotovost a platí pouze pro jednu transakci.

  11. Poukaz nelze uplatnit za účelem nákupu nových dárkových poukazů.

  12. Společnost Topánky E-shop s.r.o ani Novesta nenese po prodeji poukazů odpovědnost za dárkové poukazy, které jsou následně ztraceny, odcizeny či poškozeny. Zacházejte s dárkovým poukazem jako s hotovostí. V případě ztráty, krádeže nebo ukončení platnosti poukazu nelze vyplatit žádnou částku z poukazu.
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili