Tabulka velikostí

JAK MĚŘIT SPRÁVNOU VELIKOST?

Pokud si nejste jisti jakou velikost obuvi NOVESTA zvolit, postupujte následovně:

1. Zobete si boty, které nosíte a sedí Vám dobře.

2. Vyberte z nich stélku (vložku) a postavte se na ni. Chodidlo nesmí ze žádné strany přečnívat - stélka musí být delší než chodidlo.

3. Změřte vzdálenost od A do B, naměřenou délku si najděte v naší velikostní tabulce a vyberte si správnou velikost.

4. Pokud jste mezi velikostmi, čísla je třeba zaokrouhlovat směrem nahoru.

5. Nikdy nezapomínejte, že chodidlo musí mít v botě prostor.

Příklad

Chcete si koupit tenisky STAR MASTER. Vytáhli jste si z Vašich bot stélku a naměřili jste délku 259 mm = 25,9 cm. Ve velikostní tabulce při botách STAR MASTER najdete následující: 38 = 257mm a 39 = 261mm. V tomto případě si vyberete velikost 39, protože je třeba vždy zaokrouhlovat směrem nahoru. Stejně budete postupovat při jiných modelech. Pokud byste si chtěli koupit model Itoh, tak při stejné dĺže = 259 mm = 25,9 cm byste si vybrali velikost 40. POZOR: Každý model NOVESTA má svou velikostní tabulku.

JAK SEDÍ NOVESTA BOTY?

Boty Novesta sedí jako většina bot, doporučujeme vybrat Vaši standardní velikost

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST?

Nejpřesnější měření dosáhnete, pokud boty vyzkoušíte osobně u některého prodejce značky Novesta. Při koupi prvního páru bot značky Novesta zkuste některé z našich prodejních míst Čechách nebo ve světě, kde Vám vždy velmi rádi poradí - SEZNAM ZDE

NESPRÁVNÁ VELIKOST NEBO BARVA?

Bez obav, vrácení zboží je možné do 14 dnů od koupě zboží.

Jak postupovat při vrácení produktů:

1. Vždy máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů, a to bez uvedení důvodu. Lhůta pro odstoupení začíná dnem doručení posledního zboží z Vaší objednávky.

2. Vyplňte formulář pro vrácení zboží (nezapomente vyplňte důvod vrácení, který nejlépe vystihuje, proč zboží vracíte).

3. Nenosené a nepoužité zboží vložte do původní krabice spolu s kopií faktury a vyplneným formulářem. Krabici vhodně zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice. (nepřelepujte prosím originální krabici od bot, kterou byste tím znehodnotili!). Upozorňujeme, že formulář na vrácení musí být vždy přiložen ke zboží. Ujistěte se, že jste ve formuláři uvedli i číslo účtu (ve tvaru IBAN) pro finanční náhradu za vrácené zboží.

4. Zašlete zboží na adresu:
Topánky E-shop s.r.o.,
Fraňa Kráľa 16,
966 81 Žarnovica,
Slovenská republika

5. V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. V tom případě nebude zboží převzato! (Doporučujeme zaslat zboží například doporučeně a pojistit na cenu zboží). Náklady spojené se zasláním zboží zpět na naši výše uvedenou adresu hradí vždy zákazník.

6. Po přijetí zásilky a kontrole zboží Vám vrátíme na Vámi uvedený účet peníze za zboží. DŮLEŽITÉ: Jak již bylo řečeno, kupující / zákazník zaplatí veškeré náklady na dopravu spojené s vrácením zboží.

Důležité informace:
1. Produkt, který vracíte musí být nový, nesmí být zničen či opotřebován.
2. Náklady za odeslání produktu hradí Zákazník.
3. Nejčastějším důvodem vrácení je nesprávně zvolená velikost obuvi, proto doporučujeme si prohlédnout naši tabulku velikostí.

Nahoru
Dolů