VELIKOSTNÍ TABULKA

JAK MĚŘIT VELIKOST

OBKRESLI NOHU

Postavte se delší nohou na papír a obkreslete chodidlo.

ZMĚŘ DÉLKU

Změřte vzdálenost od paty ke středu nejdelšího prstu.

VYBER MODEL

Vyberte model tenisky, kterou si přejete koupit.

NAJDÍ ROZMĚR

Naměřenou délku najděte ve velikostní tabulce.

UKÁZKA JAK SPRÁVNĚ MĚŘIT VELIKOST

OTÁZKY

JAK MĚŘIT SPRÁVNOU VELIKOST?

Pokud si nejste jisti jakou velikost obuvi NOVESTA zvolit, postupujte následovně:
1. Zobete si boty, které nosíte a sedí Vám dobře.
2. Vyberte z nich stélku (vložku) a postavte se na ni. Chodidlo nesmí ze žádné strany přečnívat - stélka musí být delší než chodidlo.
3. Změřte vzdálenost od A do B, naměřenou délku si najděte v naší velikostní tabulce a vyberte si správnou velikost.
4. Pokud jste mezi velikostmi, čísla je třeba zaokrouhlovat směrem nahoru.
5. Nikdy nezapomínejte, že chodidlo musí mít v botě prostor.

PŘÍKLAD
Chcete si koupit tenisky STAR MASTER. Vytáhli jste si z Vašich bot stélku a naměřili jste délku 259 mm = 25,9 cm. Ve velikostní tabulce při botách STAR MASTER najdete následující: 38 = 257mm a 39 = 261mm. V tomto případě si vyberete velikost 39, protože je třeba vždy zaokrouhlovat směrem nahoru. Stejně budete postupovat při jiných modelech. Pokud byste si chtěli koupit model Itoh, tak při stejné dĺže = 259 mm = 25,9 cm byste si vybrali velikost 40. POZOR: Každý model NOVESTA má svou velikostní tabulku.

JAKÁ JE SPRÁVNÁ VELIKOST NOVESTA TOPÁNEK?

Výběr správné velikosti bot je základ úspěšného nákupu. Boty Novesta sedí jako většina bot, doporučujeme vybrat Vaši standardní velikost. Tabulku velikostí Novesta produktů najdete ZDE.

AKO VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ?

Najpresnejšie meranie dosiahnete, ak topánky vyskúšate osobne u niektorého predajcu značky Novesta. Pri kúpe prvého páru topánok značky Novesta skúste niektoré z našich predajných miesta na Slovensku alebo vo svete, kde Vám vždy veľmi radi poradia – komplet zoznam predajcov nájdete TU.

JAK SEDÍ NOVESTA BOTY?

Boty Novesta sedí jako většina bot, doporučujeme vybrat Vaši standardní velikost

STE MEZI VELIKOSTMI?

Pokud jste ale mezi dvěma velikostmi, doporučujeme při Star Master and Star Dribble vybrat menší velikost a u ostatních modelů větší velikost.

NESPRÁVNÁ VELIKOST NEBO BARVA?

Bez obav, vrácení zboží je možné do 14 dnů od koupě zboží.

MOHU ZBOŽÍ VYMĚNIT?

Ne, momentálně nenabízíme možnost vyměnit zboží zakoupené v našem online obchodě. Chcete-li jinou barvu nebo velikost, nejjednodušší je nám nechtěné kousky vrátit a následně zadat novou objednávku (se zbožím a velikostmi, které Vám budou sedět). Vrácení zboží do našeho skladu obvykle trvá několik dní. My následně Vaši vrácenou objednávku zpracujeme a peníze Vám vrátíme dle Vámi zvoleného způsobu platby (uvedené ve formuláři) do 14 dnů od obdržení zásilky.

PROČ NENABÍZÍTE VYMĚNU ZBOŽÍ?

Snažíme se zrychlit služby pro naše zákazníky a protože si přejete mít objednané boty co nejrychleji doma, tak zboží nevyměňujeme, výlučně vracíme peníze za vrácené zboží. Pokud si přejete jinou velikost nebo barvu, není nic jednoduššího, než si vytvořit na www.novesta.cz novou objednávku a zboží máte za pár dní u Vás doma.

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ PRODUKTŮ?

1. Vždy máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů, a to bez uvedení důvodu. Lhůta pro odstoupení začíná dnem doručení posledního zboží z Vaší objednávky.
2. Vyplňte formulář pro vrácení zboží (nezapomente vyplňte důvod vrácení, který nejlépe vystihuje, proč zboží vracíte).
3. Nenosené a nepoužité zboží vložte do původní krabice spolu s kopií faktury a vyplneným formulářem. Krabici vhodně zabalte, aby při přepravě nedošlo k jejímu poškození či poškození jejího obsahu. K tomuto účelu nejlépe poslouží obalová fólie, papír, igelitová taška či větší krabice. (nepřelepujte prosím originální krabici od bot, kterou byste tím znehodnotili!). Upozorňujeme, že formulář na vrácení musí být vždy přiložen ke zboží. Ujistěte se, že jste ve formuláři uvedli i číslo účtu (ve tvaru IBAN) pro finanční náhradu za vrácené zboží.
4. Zašlete zboží na adresu:
EXPANDECO - Topánky E-shop s.r.o.,
Fraňa Kráľa 16,
966 81 Žarnovica,
Slovenská republika
5. V žádném případě neposílejte zboží na dobírku. V tom případě nebude zboží převzato! (Doporučujeme zaslat zboží například doporučeně a pojistit na cenu zboží). Náklady spojené se zasláním zboží zpět na naši výše uvedenou adresu hradí vždy zákazník.
6. Po přijetí zásilky a kontrole zboží Vám vrátíme na Vámi uvedený účet peníze za zboží. DŮLEŽITÉ: Jak již bylo řečeno, kupující / zákazník zaplatí veškeré náklady na dopravu spojené s vrácením zboží.

Důležité informace:
1. Produkt, který vracíte musí být nový, nesmí být zničen či opotřebován.
2. Náklady za odeslání produktu hradí Zákazník.
3. Nejčastějším důvodem vrácení je nesprávně zvolená velikost obuvi, proto doporučujeme si prohlédnout naši tabulku velikostí.

Nahoru
Dolů